A101 (9 Ocak 2014) Aktüel Fırsat Ürünler

reklamlar
A101 (9 Ocak 2014) Aktüel Fırsat Ürünleri

A101 Marketleri'nin 9 ocak 2014 - 16 ocak 2014 tarihleri arasında satışa sunacağı birbirinden çekici ürünleri altta inceleyebilirsiniz.


A101 9 ocak ürünleri içerisinde başlıca öne çıkan ürünler ve görselleri altta yer almaktadır. A101 9 ocak kampanya ürünleri mağazalara sınırlı sayıda gelmekte ve hızla tükenmektedir. Sahip olamak istediğiniz bir ürün varsa erken saatte A101 marketlerinde bulunmanız gerekebilir.
 A101 9 Ocak Aktüel Ürünler Listesi
  Sinbo katı meyve sıkacağı : 59,00 TL
  Attlas ECO 950 jeneratör : 139,00 TL
  Attlas Eco KD-800kırıcı delici matkap : 99,00 TL

  Diğer ürünleri alttaki broşürlere tıklayarak görüntüleyebilirsiniz...
  http://haberfirsat.blogspot.com/2013/12/a101-2-ocak-2014-aktuel-urunler-brosuru.htmlhttp://haberfirsat.blogspot.com/2013/12/a101-2-ocak-2014-aktuel-urunler-brosuru_25.html

  A101 Marketlerinin 9 ocak perşembe günü satışa sunacağı indirimli fırsat ürünlerinin tam listesi ve görseli yine en hızı şekilde aktuelurunler.com 'da. Aktuelurunler.com sizlere kampanyalı ürünleri en güvenilir şekilde sunmaya devam edecek...
  reklamlar

  5 yorum:

  1. Merhaba, ben aktuel-urunler.com websitesi içerik takipçisi. Sitemizden izinsiz olarak alınan tüm içeriklerin tespiti için görev yapmaktayım. Sitemizden almış olduğunuz ve blogspot bir başka sitede yayınlayıp sitenizden direk bağlantı verdiğiniz 2 görsel için size telif bildirisi göndermek zorunda kaldım.

   http://haberfirsat.blogspot.com/2014/01/a101-9-ocak-2014-aktuel-urunleri-1.html adresi size ait ise bu uyarı iki site için geçerlidir. Değil ise siteniz için yayın hakkı bulunmamaktadır ve görselleri kaldırmanız gerekmektedir.

   http://www.aktuelurunler.com/2014/01/a101-9-ocak-2014-aktuel-frsat-urunler.html
   LİNKLERİNDE YER ALAN,; 2 görselin sitemizden tarafından özgün ortamda ve fotoğraf makinası ile çekildiğinden kullanımı yasaktır. Market kataloglarının tanıtımı serbesttir fakat sitemizden almış olduğunuz bu görsellerin kullanımı yasaktır. Sitemiz YASAL UYARI bölümünde yer alan maddelere göre bu uyarıyı 3 iş günü içerisinde dikkate almanız ve içerikleri kaldırmanız gerekmektedir. Bir başka telif ihlalinde tekrar bildirim gönderilmeksizin DMCA ve Google iş birliği ile içerikleriniz KOPYA İÇERİK olarak arama motoru Google bünyesine bildirilecektir. İçeriği kopyalamaya veya bu uyarıyı dikkate almamaya devam etmeniz durumunda sitemiz tarafından belgelenen alıntıları mahkeme yolu ile tarafınıza bildirecektir.
   http://aktuel-urunler.com/yasal-uyari/

   Etik çerçeve içerisnde sorunun çözümü ve iş birliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

   Aktuel-Urunler.Com

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. www.aktuelurunler.com çakması sitesiniz ve taklit ettiğiniz siteyi tehdit ediyorsunuz! PES Artık yüzsüzlüğün bu kadarı da fazla...

    Sil
   2. Bizler tehdit etmeyiz. Çakma değiliz. Görüldüğü üzre kimin ne derece çakma olduğu ortada. Blogger tabanlı bir site ve şahsi üstelik spam yapıp yönlendirmelerde bulunup hiti dönderiyorsunuz. Biz ise maliyetleri ile ayakta duran kurumsallaşma yolunda en büyük adımı atmış bir siteyiz. Çalışanlarımız size etik çerçevede olayları çözmeniz için gerekli uyarıyı yapmış. Çalıntı içerik arama motoru gözünde yasaktır. Bunu dinlememek veya dinlemek sizin taktiriniz. Fotolar, içerik v.s.. gibi kriterlerden de anlaşıldığı üzre kimin neyi çaldığı ortadadır.
    Uyarımızı dikkate almanızı önemle rica ederiz.
    Saygılarımızla

    AKTUEL-URUNLER.COM YÖNETİCİSİ

    Sil
   3. İçerikten izinsiz alınan görsellerimizi tekrar orijinal görsellerinizle değiştirmenizden dolayı AKTUEL-URUNLER.COM olarak teşekkür ederiz. Adil şartlarda ve etik çerçevede olayları çözmenizden dolayı da rakibimiz olmanızdan mutluyuz.
    İyi çalışmalar dileriz.
    Aktuel-Urunler.Com Yöneticisi

    Sil
   4. Kurumsallaşma yolunda en büyük adımı aktuelurunler.com'u gerek domaini ve gerekse de içeriği ve kategorileri ile beraber kopyalayarak mı yaptınız?
    Çakma değiliz kopya yapmıyoruz diyosunuz ama iki siteyi yan yana koyup incelediğinizde herşey ortaya çıkıyor.
    Tebrikler kurumsallaşma yolunda başarılar...

    Sil

  Copyright © 2012 Aktüel Ürünler Kataloğu All Right Reserved