Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikası

aktuelurunler.com sitesini kullanarak, Gizlilik Politikalarını kabul etmiş sayılırsınız.

Gizlilik Politikalarımız;

1- aktuelurunler.com sitemiz ve tüm alt sayfalarında paylaşılan makalelerin doğruluğuna, kullanıcıların ihtiyacını karşılayacağına ve yayında kaldığı süre boyunca güvenli ve geçerlilik süresinin geçmeyeceğine dair herhangi bir garanti vermez.

2- aktuelurunler.com üzerinde yorum yaparken, kayıt olurken veya sitenin herhangi bir alanında paylaştığınız “E-Posta, İsim, Telefon, Web Sitesi, Doğum Tarihi ve IP adresi” tarzında kişisel bilgiler adli makamlar istemediği sürece üçüncü şahıslar ile asla paylaşılmaz.

3- aktuelurunler.com sitemizde paylaşılan makaleler içerik editörlerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki makaleleri alıntı yaparken altına sitemize veya ilgili başlığa yönlendirici bir link eklemek zorunludur.

4- aktuelurunler.com sitesindeki kullanıcıların ve okuyucuların yaptıkları yorumlardan, yorumlarda kullandıkları isimlerden ve yorum içeriğindeki hak mahrumiyetlerinden aktuelurunler.com editörleri ve yöneticileri sorumlu tutulamaz.

5- aktuelurunler.com üzerinde paylaşılan her türlü içerik üzerinde hak sahibi olduğunu iddia eden ve bunu kanıtlayan kişi ve kurumların, söz konusu içerik ile alakalı iletişime geçmeleri durumunda, içerik tamamen yayından kaldırılır. 
İletişim Bilgilerimiz veya aktuelurunler[@]gmail.com

6- aktuelurunler.com’a ilk girişinizde, sitemiz bilgisayarınıza sizi ayrı kılacak küçük bir çerez (cookie) bilgisi gönderir. Birçok ağ kümesinde olan bu uygulama ile, sayfalarımızı daha hızlı dolaşır ve bazı bölümlere girdiğiniz bilgileri yeniden gitmek zorunda kalmazsınız.

7- aktuelurunler.com’a giriş yaparken veya yorumlarınızda kullandığınız e-posta adresinize siz istemediğiniz sürece asla mail gelmez. Rahatsız edici mailler ve spam gönderilmez.

8- Şuan okumakta olduğunuz Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası gerek görüldüğü zaman değiştirilebilir ve bu herkese açık bir şekilde yayımlanır.

9- aktuelurunler.com’u kullanarak yukarıda yazılı olarak beyan edilmiş tüm şartları okumuş ve gizlilik politikalarını kabul etmiş sayılırsınız.

Yasal Uyarı: www.aktuelurunler.com adresinde yer alan içerikler kesin bilgiler değil, editörlerin kendi yorumlarıdır. aktuelurunler.com üzerinde yer alan içerikler marketlerin resmi sitelerinden ve sosyal medya bilgilerinden derlenmiş olup, en doğru bilgiye marketlerin resmi web sitelerinden ulaşabilirsiniz.