ajanskamu.com REZİLLİĞİ - Emek hırsızlığı, kopya içerik, umursamazlık vs.

reklamlar
ajanskamu.com REZİLLİĞİ - Emek hırsızlığı, kopya içerik, umursamazlık vs.

Sitemiz www.aktuelurunler.com 'da sizleri kampanyalardan haberdar edip kazançlı alışverişin yolunu göstermeye çalışırken bazı kendini bilmez, emek hırsızlığını yaşam kaynağı olarak gören ve hiçbir uyarıya kulak asmayıp bildiğini okumaya devam eden onursun internet sitelerinin konularımızı kopyalamasını da engellemeye çalışıyoruz.

Üstte bahsettiğim işleri yapan site ise belkide birçoğunuzun ziyaret ettiği ajanskamu.com adındaki site. İlk bakışta ciddi işler yapan ve emeğiyle birşeyler yapmaya çalışan bir site gibi görünen bu site birilerinin emeğini vererek zamanından fedakarlık ederek hazırlayıp yayınladığı konuları kopyalayıp kendi sitelerine eklemekte ve emek hırsızlığı yapmakta.

Yapılan bu hırsızlığı ve onursuzluğu kendilerine defalarca bildirdim ve bu kopyacılığı kesmelerini rica ettim ancak hiçbir şekilde sonuç alamadım.

Dün yayınladığımız bir konuyu da yine tüm uyarılarımıza rağmen kopyalayıp kendi sitelerine eklemişler.

İşte kanıtı,


Kopyacı ajanskamu.com konusu : http://urlji.com/55s6mr

Belki konuyu silerler diye kopyalanan konunun ekran görüntüsünü de alta ekliyorum.

reklamlar

5 yorum:

 1. Hocam ben de sizle aynı işi yapıyorum. Bu emek hırsızlarından bıktım bende. Yapmanız gereken pek çok şey var. Bu siteleri yok etmenin yegane yolu " https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport?hl=tr" bu adresten spam raporu yollamak. Açıklamasıyla beraber yüzlerce kez bıkmadan Google'a bildirin. Google icabına bakıyor. Bir de Adsense'ye şikayet edin. Denetlenmesini isteyin.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Beni en iyi anlayanlardan birisiniz o zaman. O yöntemi de denedim tam 5 kez spam bildirdim ama kopyaya hala devam ediliyor malesef. Şimdi adsense de şikayet edicem bakalım oradan bir sonuç çıkacak mı!
   Bu konuyu açmamın sebebi de böyle hırsızları herkesin duyup bilmesiydi ve işe de yaradı. Şimdi 15k lık facebook sayfamda da paylaşıcam bu konuyu ki herkes bu kopyacı site hakkında bilgilensin.
   İlgine teşekkürler...

   Sil
  2. Yerinizde olsam yukarıdaki linki kaldırdım. Yerine bir url kısaltma servisi ile link paylaşırdım. Çünkü şu an adama backlik verdiniz ve büyük ihtimal bu backlink sizin sıralama kaybınıza sebep olur.
   Bu siteden ben de şikayetçiyim. Bunun gibi pek çok site var zaten. Mesela kadınhaberi com, haberaktuel com, medya365 com, gazete balıkesir com.... Bunlar da aynı istikametteler. Hak yerini bulur merak etmeyin.

   Sil
  3. Haklısınız hemen düzelttim. Böyle bana bir zararı olmaz sanırım.
   Sizden de mi kopyalama yapıyor ajanskamu.com ? Diğer bahsedilen sitelerle bir sorunum olmadı ama benim alanıma giren konularda da yayın yapıyolar. Bir bakıma rakiplerim de oluyo kendileri.
   Sizin siteyi de merak ettim...

   Sil
 2. Ben de bu siteyi ciddi iş yapan kamu yararına haberler sunan bir platform zannediyordum. Böyle işler yapmak o siteye hiç yakışmamış.

  Ama şikayetinizde haklısınız sadece bir konu değil birçok konunuzu kopyalamışlar.

  Geçmiş olsun...

  YanıtlayınSil

Copyright © 2012 Aktüel Ürünler Kataloğu All Right Reserved